Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

Wodzisław Śląski - ZAWADA

Aktualizacja:11 października 2018

Porządek Mszy Św.

Niedziele i święta:

o godz. 7.30, 10.30 i 16.00

 Dni powszednie:

poniedziałek: 18.00         wtorek: 7.00        środa: 7.00 i 8.00 - Msza św. szkolna

czwartek: 7.00                 piątek: 7.00          sobota: 17.00

 

Intencje mszalne

 Czwartek 11.10.2018

7:00

 

18:00 ++ Alojzego SZYMICZEK, matkę Annę, ojca Alfreda, bratanka Bogdana (Długa)

 

Piątek 12.10.2018

7:00

 

18:00 ++ Alojzego PYTLIK w rocznicę śmierci, Gertrudę RASEK (Paderewskiego)

 

Sobota 13.10.2018  DZIEŃ FATIMSKI (zakończenie obchodów 2018 roku)

7:00 + Jerzego SZYMICZEK w 7. rocznicę śmierci (Chełmońskiego)

19:00

20:00 NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE

 

Niedziela 14.10.2018

7:30 + Mariolę KIERMASZEK w 3. rocznicę śmierci

 

10:30 ++ Maksymiliana TOSTA we wspomnienie urodzin, żonę Annę (Chełmońskiego)

 

16:00 + Mieczysława URBAŃSKIEGO w rocznicę śmierci (Szybowa)

 

Poniedziałek 15.10.2018

7:00 ++ Hildegardę STUDENT w 22. rocznicę śmierci, męża Bolesława (Hoża)

 

18:00 ++ Emila ELSNER we wspomnienie urodzin, zięcia Ryszarda, rodziców z obu stron (Szybowa)

 

Wtorek 16.10.2018

7:00 + Martę GLENC w rocznicę śmierci (Oraczy)

 

18:00 ++ Emila TKOCZ w rocznicę śmierci, żone Paulinę, syna Bolesława, rodziców z obu stron (Hoża)

 

Środa 17.10.2018

7:00 + Andrzeja DUDA w 30. dzień po śmierci (Szybowa 40c)

8.00   MSZA ŚW. SZKOLNA

18:00 ++ Piotra i Franciszkę GLENC (Paderewskiego 186)

 

Czwartek 18.10.2018

7:00 ++ Otylie i Jana ŚWIERCZEK, Klarę i Ludwika ŚWIERCZEK, Gertrudę i Wilhelma MANDERLA (Szybowa)

 

18:00 ++ Joachima HIBNER, rodziców z obu stron (Szybowa)

 

Piątek 19.10.2018

7:00 ++ Agnieszkę i Stefana KONDROT, córkę Bernadetę, Agnieszkę i Herberta KUSZKA, rodziców z obu stron (Hoża)

 

18:00 ++ Anielę BUGLA w 8. rocznicę śmierci, męża Alojzego (Długa 62)

 

Sobota 20.10.2018

7:00 ++ Otylię ROGOŚ, męża Norberta (Młodzieżowa 269)

 

16:00 w intencji Marii Teresy RYSZKA z okazji 80. urodzin (Makowa 48)

 

17:00 ++ Karola LENTNER we wspomnienie urodzin, żonę Jadwigę, syna Bronisława, Jan, Marię MANDERA, Stanisława JĘCZMIONKA, Łucję i Antoniego SMUDA, dusze opuszczone (Chełmońskiego 61a)

 

Niedziela 21.10.2018

7:30 ++ Łucję GLENC w 5. rocznicę śmierci, ojca Ludwika Hudek w 18. rocznicę śmierci, żonę Jadwigę (Rolnicza)

 

10:30 ++ Elfrydę i Teofila LANDKOCZ, Marię i Alojzego GRZEGORZEK (Siarkowa)

 

16:00 ++ Martę i Emila LELEK, córkę Janinę, Józefa MANUSZEWSKIEGO, dwie żony, dwóch synów, wnuka Marcina (Szybowa)

 

Poniedziałek 22.10.2018

7:00 + Gertrudę KASZTA we wspomnienie urodzin i 30. dzień po śmierci (Oraczy 172)

 

18:00 ++ Joachima i Genowefę WRÓBEL (Szybowa 65)

 

Wtorek 23.10.2018

7:00 ++ Genowefę i Joachima WRÓBEL (Szybowa 63)

 

18:00 + Annę PŁACZEK zd. JANCZYK w 27. rocznicę śmierci (Długa 63)

 

Środa 24.10.2018

7:00 ++ Agnieszkę BŁĘDOWSKI, męża Emanuela, Emilię i Fabiana SANECZNIK, syna Stanisława, Małgorzatę i Konstantego BŁĘDOWSKI, syna Ryszarda (Oraczy)

8.00  MSZA ŚW. SZKOLNA

18:00 ++ Annę i Leona SOKÓŁ, Maksymiliana i Martę GORYWODA, Zbigniewa SZYMURA, ++ z pokrewieństwa (Syrynia, Młyńska 9)

 

Czwartek 25.10.2018

7:00 ++ Marię NOWAK, męża Maksymiliana (A. Dzika)

 

18:00 + Zenona MAJZNER w 3. rocznicę śmierci (Szybowa)

 

Piątek 26.10.2018

7:00 w intencji ks. Proboszcza z okazji urodzin – od grup formacyjnych Parafii

 

18:00 ++ Martę i Karola TWARDZIK, syna Stefana (Rolnicza)

 

Sobota 27.10.2018

7:00 + Konrada SZCZUKA we wspomnienie urodzin (Hoża)

 

13:00 złote gody: Cecylia i Augustyn HELCZYK – 50 lat po ślubie (Hoża)

 

17:00 ++ Pawła BIELACZEK w 11. rocznicę śmierci, Szymona SANECZNIK, rodziców z obu stron (E. Plater)

 

Niedziela 28. 10.2018

7:30 40 rocznica ślubu: Gabriela i Bronisław WYCISK – Msza Św. ofiarowana od syna i córki wraz z rodzinami

 

10:30 w intencji ks. Proboszcza z okazji urodzin – od parafian

 

16:00 + Marię TRONT we wspomnienie urodzin (Chełmońskiego)

 

Poniedziałek 29.10.2018

7:00 ++ Otylię i Franciszka KARNÓWKA, Martę i Wilhelma DRYJA (Działkowców)

 

18:00 + Eugeniusza CZEKAŁA we wspomnienie urodzin i w rocznicę śmierci (Paderewskiego)

 

Wtorek 30.10.2018

7:00 ++ Gintera CIESZYK we wspomnienie urodzin, rodziców (Szybowa)

 

18:00 ++ Franciszka TYTKO w 13. rocznicę śmierci, żonę Franciszkę (Paderewskiego)

Środa 31.10.2018

7:00 w intencji Tymoteusza JEŻYSZEK z okazji 2. urodzin (Młodzieżowa 300d)

8.00  MSZA ŚW. SZKOLNA

18:00

 

Czwartek 1.11.2018 WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

7:30 ++ Teresę i Jana STORKA, rodziców z obu stron (Długa)

 

10:30 ORSZAK ŚWIĘTYCH I BŁOGOSŁAWIONYCH

          za PARAFIAN – w int. fundatorów, ofiarodawców i dobrodziejów i ich rodzin i za ++

          z tych rodzin

 

14:00 ++ kapłanów – Stanisława ŁOWISZA, Józefa KULESĘ, Mikołaja KNOSALĘ,

                                   Wojciecha MROCHENA, Konrada KELLERA i dusze w czyśćcu

 

Piątek 2.11.2018 DZIEŃ ZADUSZNY

7:30 ++ Ludwika CUBER, rodziców (Hoża)

 

9:00 + Jerzego KASZTA w 2. rocznicę śmierci (Chełmońskiego)

 

15:00  (MSZA ŚW. na CMENTARZU) - ++ zalecanych spoczywających na naszym cmentarzu

 

Sobota 3.11.2018

7:00 za dusze w czyśćcu cierpiące (Paderewskiego)

 

14:00 w intencji Urszuli TYTKO z okazji 80. urodzin – Msza Św. ofiarowana od syna i córki (Szybowa)

 

17:00 ++ Józefa KŁOSEK, Edwarda STOLARSKIEGO (Konwaliowa)

 

Niedziela 4.11.2018

7:30 ++ Karola i Marię PYTLIK, dwóch synów Józefa i Bronisława, synową Otylię, Józefa WIDENKA, Wilhelma i Łucję BASZTON, syna Jana, Adolfa REŚ, Zenona MAJZNER (Szybowa)

 

10:30  ++ rodziców Marię i Ludwika IMIOŁCZYK, dziadka Mikołaja VANZHULA, dusze w czyśćcu

 

16:00 + Mirosława PIECHACZEK we wspomnienie 40. urodzin (Chełmońskiego)

 

Poniedziałek 5.11.2018

7:00 ++ Katarzynę i Alojzego OSTRZOŁEK (Konwaliowa)

 

18:00 ++ Franciszkę MICHAŁEK w rocznicę śmierci, męża Konstantego (Konwaliowa)

 

Wtorek 6.11.2018

7:00 ++ zalecanych i dusze w czyśćcu cierpiące

 

18:00 + Jadwigę RASEK w 10. rocznicę śmierci (Konwaliowa)

 

Środa 7.11.2018

7:00 ++ zalecanych i dusze w czyśćcu cierpiące

8.00  MSZA ŚW. SZKOLNA

18:00 + Hilarego KLIMANEK w 4. rocznicę śmierci (Chełmońskiego)

 

Czwartek 8.11.2018

7:00 ++ zalecanych i dusze w czyśćcu cierpiące

 

18:00 ++ Anielę i Pawła BŁĘDOWSKI, Stefana SZYDŁO (A. Dzika)

 

Piątek 9.11.2018

7:00 + Józefa FRYDRYCH w rocznicę śmierci (Makowa)

 

Sobota 10.11.2018

7:00 ++ Wilhelma BASZTON w rocznicę śmierci, żonę Łucję, syna Jana, córkę Otylię, Adolfa REŚ, Zenona MAJZNER (Oraczy)

 

14:00 w intencji Jacka BIAŁAS z okazji 50. urodzin – od żony i dzieci (Młodzieżowa)

 

17:00 + Marię KOZIELSKĄ w 2. rocznicę śmierci (Hoża)

 

Niedziela 11.11.2018

7:30 ++ Jana FERDYAN w 21. rocznicę śmierci, żonę Annę, syna Eugeniusza, Emila CZAJKA, syna Stanisława, rodziców z obu stron (Paderewskiego)

 

10:30 ++ Marię i Piotra MATERZOK (Oraczy 210a)

 

16:00 ++ Józefę i Jana SZATANIK, córkę Bronisławę (E. Plater)

 

 

Poniedziałek 12.11.2018

  7:00

 

Wtorek 13.11.2018

  7:00  + Anielę PYTLARZ we wspomnienie

           urodzin (Hoża)

 

Środa 14.11.2018

  7:00 ++ Marię i Jana CESARZ, rodziców,

           syna Zygmunta, wnuka Piotra, zięcia

           Leonarda (Makowa)

 

Czwartek 15.11.2018

  7:00 ++ Marię i Jana CESARZ, Juliusza

           i Małgorzatę SYRZYSKO (Makowa 8)

 

Piątek 16.11.2018

  7:00

 

Sobota 17.11.2018

  7:00 ++ Franciszka i Annę MICHAŁEK, syna

           Augustyna (Konwaliowa)

14.00 w intencji Kamila RACHWAŁ z okazji

           18. urodzin

17.00 ++ Alojzego PANIC w rocznicę śmierci,

           żonę Gertrudę we wspomnienie

           urodzin (Młodzieżowa)

 

Niedziela 18.11.2018

  7.30 ++ Juliannę KASZA, rodziców Antonię

           i Jana, kuzyna Rainholda

           (Młodzieżowa 262)

10.30 ++ Bronisławę i Józefa PISZCZAN,

           Jana, Albertynę SOBOL, Antoniego,

           Katarzynę MICHAŁEK (Kołłątaja)

12.00 złote gody: Bernadeta i Stanisław

           SZYMURA – 50 lat po ślubie

           (Szybowa 11)

16.00 + Antoniego MANDERA

           we wspomnienie urodzin

           (Młodzieżowa)