Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

Wodzisław Śląski - ZAWADA

Aktualizacja:12 listopada 2018

Porządek Mszy Św.

Niedziele i święta:

o godz. 7.30, 10.30 i 16.00

 Dni powszednie:

poniedziałek: 18.00         wtorek: 7.00        środa: 7.00 i 8.00 - Msza św. szkolna

czwartek: 7.00                 piątek: 7.00          sobota: 17.00

 

Intencje mszalne

  Wtorek 13.11.2018

  7:00  + Anielę PYTLARZ we wspomnienie

           urodzin (Hoża)

 

Środa 14.11.2018

  7:00 ++ Marię i Jana CESARZ, rodziców,

           syna Zygmunta, wnuka Piotra, zięcia

           Leonarda (Makowa)

 

Czwartek 15.11.2018

  7:00 ++ Marię i Jana CESARZ, Juliusza

           i Małgorzatę SYRZYSKO (Makowa 8)

 

Piątek 16.11.2018

  7:00

 

Sobota 17.11.2018

  7:00 ++ Franciszka i Annę MICHAŁEK, syna  Augustyna (Konwaliowa)

14.00 w intencji Kamila RACHWAŁ z okazji 18. urodzin

17.00 ++ Alojzego PANIC w rocznicę śmierci, żonę Gertrudę we wspomnienie

           urodzin (Młodzieżowa)

 

Niedziela 18.11.2018

7:30 ++ Juliannę KASZA, rodziców Antonię i Jana, kuzyna Reinholda (Młodzieżowa 262)

 

10:30 ++ Bronisławę i Józefa PISZCZAN, Jana i Albertynę SOBOL, Antoniego i Katarzynę MICHAŁEK (Kołłątaja)

 

12:00 w int. Bernadeta i Stanisław SZYMURA z ok. 50 l. po ślubie (Szybowa 115)

 

16:00 + Antoniego MANDERA we wspomnienie urodzin (Młodzieżowa)

 

Poniedziałek 19.11.2018

7:00 ++ Irenę PRZYGODA we wspomnienie urodzin, męża Bronisława, rodziców (Długa 7)

 

Wtorek 20.11.2018

7:00

 

Środa 21.11.2018

7:00 + Pawła KARNÓWKA w 30. dzień po śmierci (Paderewskiego 169)

 

Czwartek 22.11.2018

7:00 ++ Annę PŁACZEK w 2. rocznicę śmierci (Długa)

 

Piątek 23.11.2018

7:00 ++ Gertrudę GAWLICZEK we wspomnienie urodzin, męża Szczepana, Franciszkę i Antoniego TYTKO (Kąty9)

 

Sobota 24.11.2018

7:00 ++ Marię MROZEK, dwóch mężów, Alojzego i Luizę BRAWAŃSKI, dwóch zięciów (Hoża)

 

13:00 w int. Maria i Kazimierz ROGOŚ – 45 l. po ślubie (A. Dzika)

 

17:00 ++ Wilhelma i Bertę KOWOL w rocznicę śmierci (Makowa)

 

Niedziela 25.11.2018

7:30 + Andrzeja DUDA – Msza Św. ofiarowana od sąsiadów

 

10:30 w intencji Elżbiety MARCINEK z okazji 90. urodzin (Długa 51)

 

16:00 + Józefa GĄSIOR w rocznicę śmierci (Chełmońskiego)

 

Poniedziałek 26.11.2018

7:00 ++ Stefana i Annę BŁĘDOWSKI (E. Plater)

 

Wtorek 27.11.2018

7:00 + Erwina GLENC w rocznicę śmierci (E. Plater)

 

Środa 28.11.2018

7:00

 

Czwartek 29.11.2018

7:00 ++ Pawła KUBEK we wspomnienie urodzin, żonę Zofię (Szybowa)

 

Piątek 30.11.2018

7:00 + Stefanię GORZOLNIK w 30. dzień po śmierci (Oraczy 156)

 

Sobota 1.12.2018

7:00 + Jana TYTKO w 30. dzień po śmierci (Paderewskiego 181)

 

14:00 w intencji Heleny CZEKAŁA z okazji 70. urodzin (Paderewskiego)

 

17:00 + Bogusława NOWAK we wspomnienie urodzin (Makowa)

 

Niedziela 2.12.2018

7:30 + Weronikę ŚWIERCZEK w 5. rocznicę śmierci (Rolnicza)

 

10:30 ++ Maksymiliana KULA w 12. rocznicę śmierci, żonę Krystynę, Henryka TYTKO (Szybowa 40a)

 

16:00 + Franciszka BARON we wspomnienie urodzin i w 1. rocznicę śmierci (E. Plater 34c)

 

Poniedziałek 3.12.2018

7:00 ++ Franciszka MUCHA, żonę Gertrudę, trzy córki (Szybowa)

 

17:00 + Joachima PIETRASZ w rocznicę śmierci (Hoża 10)

 

Wtorek 4.12.2018 - BARBÓRKA

7:00

 

Środa 5.12.2018

7:00 ++ Franciszkę TYTKO w 2. rocznicę śmierci, męża Franciszka (Paderewskiego 210)

 

17:00 ++ Jana MOJŻESZ w 15. rocznicę śmierci, żonę Marię, rodziców z obu stron (Chełmońskiego)

 

Czwartek 6.12.2018

7:00 + Jana STABLA w 2. rocznicę śmierci

 

17:00 + Józefa DUDA w rocznicę śmierci (Młodzieżowa)

 

Piątek 7.12.2018

7:00 ++ Gertrudę KIERMASZEK w rocznicę śmierci, męża Jana, Emila PANIC, syna Janusza (Oraczy)

 

17:00 + Józefa SZYMURA w rocznicę śmierci (Szybowa)

 

Sobota 8.12.2018

7:00 ++ Cecylię ELSNER, męża Alojzego, córkę Marię RAJMAN, męża Leona, Augustynę BUGLA, Alojzego i Otylię MATERZOK, brata Henryka, pokrewieństwo (Lubomia)

 

13:00 Msza Św. chrzcielna – Aleksandra Hanna KUBICA

 

17:00 ++ Andrzeja BUGLA w 7. rocznicę śmierci, żonę Rozalię, ojca Karola, brata Jana, teścia Jana GĄSIOR (Długa 56)

 

Niedziela 9.12.2018

7:30 ++ Jana i Gertrudę ROGOŚ, Anielę i Karola STAROSTA (E. Plater 8)

 

10:30 + Kingę GORGOL w 6. rocznicę śmierci (Hoża 31)

 

16:00 ++ Annę i Alberta BARON (A. Dzika 18)

 

Poniedziałek 10.12.2018

7:00 + Tobiasza BAŃCZYK we wspomnienie urodzin – Msza Św. ofiarowana od mamy Bernadety (Syrynia)

 

17:00 ++ Klemensa i Marię ŚWIERCZEK (Chełmońskiego)

 

Wtorek 11.12.2018

7:00

 

17:00 ++ Annę PIETRASZ, Józefa KIERMASZEK, Irenę RYDZEWSKĄ, męża Sylwestra we wspomnienie urodzin, Jadwigę MAJSTEREK, syna Sebastiana (Młodzieżowa)

 

Środa 12.12.2018

7:00

 

17:00 + Halinę KOŁODZIEJ w 1. rocznicę śmierci (A. Dzika 38)

 

Czwartek 13.12.2018

7:00 + Mariana BUDNIK we wspomnienie urodzin (Chełmońskiego 26d)

 

17:00 ++ Józefa KRUPA we wspomnienie urodzin i w rocznicę śmierci, Marię i Leona RAJMAN, rodziców z obu stron (Młodzieżowa)

 

Piątek 14.12.2018

7:00

 

17:00 + Jana SZYMAŃCZYK w 1. rocznicę śmierci (Makowa 25g)

 

Sobota 15.12.2018

7:00

 

16:00 w intencji Celiny SWACZYNA z okazji 40. urodzin (Oraczy 220)

 

17:00 + Teresę GAWEŁEK we wspomnienie urodzin – od syna Józefa z rodziną (Hoża 62)

 

Niedziela 16.12.2018

7:30 ++ Annę i Gerarda GŁOWALA, syna Rajmunda, Annę i Wilhelma NIKEL (Szybowa)

 

10:30 w intencji Bolesława RYSZKA z okazji 85. urodzin (Oraczy 218)

 

16:00 ++ Stanisławę KARNÓWKA w 7. rocznicę śmierci, męża Pawła (Paderewskiego 167)

 

Poniedziałek 17.12.2018

7:00

 

17:00 + Bronisławę CZAJKA (Konwaliowa 12)

 

Wtorek 18.12.2018

7:00

 

17:00 ++ Franciszkę i Piotra GLENC (Paderewskiego)

 

Środa 19.12.2018

7:00 ++ Antoniego TYTKO, żonę Franciszkę, Gertrudę i Szczepana GAWLICZEK (Kąty 9)

 

17:00 ++ Emila PIECHACZEK w rocznicę śmierci, żonę Annę, wnuka Mirosława (Chełmońskiego 35)

 

Czwartek 20.12.2018

7:00 ++ Walentego i Ewę MUCHA (Paderewskiego)

 

17:00 ++ Agatę i Józefa PYTLIK w rocznicę śmierci (Konwaliowa)

 

Piątek 21.12.2018

7:00 ++ Klarę SIEDLACZEK, dwóch mężów (Działkowców)

 

17:00 w intencji Adama JEŻYSZEK z okazji 40. urodzin (Młodzieżowa 300d)

 

Sobota 22.12.2018

7:00 w intencji Marii CUBER z okazji 85 urodzin (Makowa)

 

17:00 ++ Krzysztofa GORZOLNIK, ojca Ericha, teścia Wiktora, szwagra Zdzisława (Paderewskiego 183)

 

Niedziela 23.12.2018

7:30 + Wiesławę OŚLIZŁO w 3. rocznicę śmierci (Kąty)

 

10:30 + Jana ROGOŚ w rocznicę śmierci (Szybowa)

 

16:00 ++ Antoniego GAWLICZEK, żonę Agnieszkę we wspomnienie urodzin, syna Antoniego, Magdalenę i Józefa GAWLICZEK, Annę i Walentego BARON, Krystiana POWIECKO (E. Plater)